YETENEĞİNİ KEŞFETMEK İÇİN BİRLİKTE OYNAYALIM MI?

GOMYAP Online Çocuk Atölyesi, çocuklarınızın 3 boyutlu maketler yaparken, tasarım, matematik ve sanat disiplinlerini birlikte öğrendikleri, sonsuz sayıda maket tasarlayabildikleri, tasarım odaklı düşünceye giriş niteliği taşıyan online bir etkinliktir.

GOMMET Yetenek Keşif Raporu, eğitim alanında yaşadığımız değişimler gözlemlenerek, geleceğe ait öngörüler dahil edilerek, çocuklarımızın yetenek, beceri ve yatkınlıklarını ortaya çıkarmak ve onları daha iyi tanımak amacı ile oluşturulmuş 4 sayfalık dijital bir rapor ve katılım sertifikasını içerir. GOMMET, zeka tipleri ile 21. yy becerilerini harmanlamış, sadeleşmiş, çocuğunuzun yetenek ve meraklarına göre şekillenen kişiselleştirilmiş bir öngörü raporudur.

KİMLER İÇİN UYGUNDUR?

6-12 Yaşındaki Çocuklar için Uygun

KAÇ KİŞİLİKTİR?

3 ÇOCUK VE 1 EĞİTMEN

NE KADAR SÜRER?

1,5 SAAT ETKİLEŞİMLİ ATÖLYE

KAZANIMI NEDİR?

HER ÇOCUĞA ÖZEL GOMMET RAPORU

NEDEN FARKLI VE EŞSİZDİR?

GOMYAP Online Çocuk Atölyemiz çocukların eğlenceli vakit geçirebileceği ve eğlenirken öğreneceği bir etkinlikten çok daha fazlasıdır. GOMYAP Atölyeleri 2015’ten bu yana 6-12 yaş arası binlerce çocukla birlikte fiziksel olarak gerçekleştirilmiştir. GOMYAP kendini aldığı 3 farklı ödül ile kanıtlamış eşsiz bir metodolojidir. Pandemi dolayısıyla fiziksel olarak bir araya gelemiyoruz. Biz de bu sebepten dolayı atölyelerimizden edindiğimiz bilgi ve deneyimlerle GOMYAP Atölyemizi Online ortama taşımak için çalışmalarımızı tamamladık.

GOMYAP Online Çocuk Atölyesi’ni, pandemi sürecinde çocukların tek yönlü iletişimle maruz kaldığı eğitimlerden farklı olarak çocuğunuzu proaktif kılan, etkileşimli ve fiziksel bir materyal ile eşlik ettiği fijital bir atölye olarak gerçekleşiyor. Çocukların yetenek & becerilerini keşfetmelerini ve geliştirmelerini, sosyalleşerek iletişim ve işbirliği kurmalarını sağlayan atölyemiz çocuklarımızın 21. yüzyıl becerilerini kazanmasını sağlama konusundaki hedefleri doğrultusunda ince motor gelişimi, soyut düşüme, yaratıcılık ve bilişsel esneklik, girişimcilik gibi gelişim alanlarında da gelişimi desteklemektedir.

GOMYAP Online Atölyemizin sonunda siz ebeveyn olarak çocuğunuza özel hazırlanan dijital olarak indirebileceğiniz 4 sayfalık detaylı bir GOMMET – Yetenek Keşif Raporu dokümanına sahip olurken çocuğunuz için de adına hazırlanmış bir GOMER Sertifikası’na sahip olacaksınız.

Pandemi döneminde çocuklarınızın eğlenirken öğreneceği ve sosyalleşebileceği GOMYAP Online Çocuk Atölyesi ile çocuğunuza 1,5 saat süren eşsiz bir deneyim yaşatın. Çocuğunuzun yaparak-yaşayarak öğrenmesine fırsat tanıyın.

EĞİTİM ALANINDA BAŞLAYAN DÖNÜŞÜME HOŞGELDİNİZ! ❤

BİRLİKTE OYNAMAK ÜMİDİ İLE...

GOMYAP TARİHİNİ SEÇİN - 1

Çocuğunuzun katılmasını istediğiniz GOMYAP Online Çocuk Atölyesi tarihini seçin.

KAYDINIZI OLUŞTURUN - 2

GOMYAP veya GOMYAP + GOMMET satın alın.

KARGONUZU TESLİM ALIN - 3

GOMYAP Atölyesi'nde kullanacağız GOM eğitim setinizi teslim alın.

ONLINE ATÖLYEYE HAZIRLANIN - 4

GOM ve yapıştırıcınızla birlikte göndereceğimiz link üzerinden katılım sağlayın.

GOMMET SERTİFİKASINI EDİNİN - 5

Her çocuğa özel hazırlan GOMMET Yetenek Keşif Raporu atölyenin ardından e-posta adresinize iletilsin.

Bizimle İletişime Geçin

Daha fazla sorunuz mu var? Hepsini mutlulukla cevaplarız. Lütfen formu doldurarak bizimle iletişime geçiniz…

İLETİŞİM FORMU